Sıkça Sorulan Sorular

Villalarımız, siz misafirlerimize özeldir ve villalarımızda sizden başka kimse bulunamaz. Kendinizi, size ait yazlığınızda veya evinizde gibi hissedeceğiniz bir ortam sunulmaktadır.

Kiralayacağı villa için müşterimiz, ilk önce bir rezervasyon talebi oluşturur. Tarihlerin uygun olup olmadığı kontrol edildikten sonra, villa sahibinden rezervasyon için onay alınır. Ardından, villayı kiralayacak olan müşterimiz, kiralama bedelinin %30'unu ön ödeme olarak gerçekleştirir ve rezervasyon onaylanır. Kalan ödeme, villaya girişten hemen önce nakit olarak ödenir.

Villalarımız, her giriş ve çıkışta temizlenmektedir. 10 gün ve üzeri konaklamalarda, müşterilerimiz istedikleri takdirde, bir ara temizlik yapılabilir. Havuz ve bahçe bakımları ise her sabah, erken saatlerde havuz ve bahçe sorumlusu tarafından yapılmaktadır.

Korunaklı villa, etrafı (havuz, veranda, bahçe) görünmeyecek şekilde tasarlanmış, gizlilik içerisinde ve istenmeyen bakışlara maruz kalmadan, size güvenli bir tatil konforu sunan villalarımızdır.

Villalarımızda, konaklamanız sırasında bir problem yaşamamanız için her şey düşünülmüştür. Fakat, eğer böyle bir durum yaşanırsa, hemen bize ulaşabilirsiniz.

Fiyatlarımız kişi sayısına göre değişmemektedir. Fiyatlar, sezonlara göre belirlenmiştir ve sezonlara göre değişiklik gösterir.

Kredi kartı veya havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz.

Villalarımızda minimum konaklama süresi genel olarak 5 gecedir. Fakat bazı villalarımızda minimum konaklama süresi 7 gece ya da 5 gece altında olabilir. Bu değişiklikler villa sahiplerimizin istekleri baz alınarak belirlenmektedir. Bu sürelerin altında konaklamalar, genel olarak villa sahiplerimiz tarafından tercih edilmemektedir.

Konaklama bedeline elektrik, su, tüpgaz, havuz ve bahçe bakımı ve villaya girişteki temizlik ücreti dahildir.

Villalarımızın Gİriş Saati: 16.00-20.00, Çıkış Saati:10.00'dur. Bu saatlerin tercih edilme sebebi ise, bu saatler arasında temizlik yapılmasıdır. Saatlerimizde esneklik gösterilmez. Saat 20.00'den sonra giriş yapacak olan müşterilerimiz için ofisimizde çalışan elamanımız mesaiye kalacaktır. Bu nedenle, müşterilerimizden ekstra 300 TL geç giriş ücreti talep edilir.

Whatsapp
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Rezervasyon Talep Detayı
  • Konaklama Süresi0 Gece
  • Konaklama Bedeli000
  • Elektrik Ücreti000
  • Temizlik Ücreti000
  • Ön Ödeme000
  • Kalan Tutar000
  • Toplam Tutar000
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
ÖzellikÖzellik
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz